image ما را دنبال کنیددر 

به وب سایت شرکت مهرگان نوند خوش آمدید

آلبندازول 5/2%

ترکیب :
هر میلی لیتر حاوی 25 میلی گرم آلبندازول می باشد .
موارد مصرف :
آلبندازول یک داروی ضد انگل وسیع الطیف موثر بر روی کرم های دستگاه تنفس ، کرم های نواری و گرد دستگاه گوارش و فرم بالغ فاسیولا در گاو ، گوسفند و بز می باشد که روی مراحل لاروی اکثر کرم های انگلی و تخم انگل ها نیز موثر است .
مقدار ونحوه مصرف :
گوسفند و بز : برای از بین بردن کرم های دستگاه گوارش و تنفس 5 میلی گرم به ازاء یک کیلوگرم وزن دام ( 2 میلی لیتر برای 10 کیلو گرم وزن بدن ) و برای از بین بردن انگل های کبدی (فاسیولاهپاتیکا ) 5/7 میلی گرم به ازای یک کیلوگرم وزن دام ( 3میلی لیتر برای 10 کیلو گرم وزن بدن )
گاو و گوساله :برای از بین برن کرم های دستگاه گوارش و تنفسی 5/7 میلی گرم به ازای یک کیلو گرم وزن دام 15 میلی لیتر برای 50 کیلو گرم وزن بدن و برای از بین بردن انگل های کبدی (فاسیولاهپاتیکا ) 10 میلی گرم به ازای یک کیلوگرم وزن دام ( 20 میلی لیتر برای 50 کیلو گرم وزن بدن ) یا طبق تجویز دکتر دامپزشک
شرایط نگهداری :
زیر 25 درجه سلسیوس ، دور از نور و دسترس اطفال نگهداری شود
زمان پرهیز از مصرف:
در گاو فاصله آخرین دوز درمانی تا کشتار 14 روز و در گوسفند و بز 10 روز. شیر حیوانات تحت درمان تا 3 روز بعد از آخرین دوز درمانی به مصرف انسان نرسد.
موارد احتیاط:
در صورت آلوده شدن دست ها و صورت سریعا با آب شسته شود. قبل از مصرف سوسپانسیون کاملا یکنواخت شود و از یخ زدن سوسپانسیون جلوگیری شود. در 45 روز اول آبستنی مصرف نشود.
بسته بندی:
ظروف 1 لیتری

بازدید 1949 بار

مهرگان نوند نمایندگی رسمی شرکت های