image ما را دنبال کنیددر 

به وب سایت شرکت مهرگان نوند خوش آمدید

 • مشاوره نظارت و اجرا
  مشاوره نظارت و اجرا مشاوره نظارت و اجرا و تهیه طرح و نقشه و محاسبات مربوط به احداث واحدهای پرورش دام و طیور در سطح کشور.
 • خدمات تخصصی دامپزشکی
  خدمات تخصصی دامپزشکی خدمات ویژه تخصصی شامل: ارائه خدمات توسط متخصصین دامپزشکی و دامپروری در زمینه برنامه های درمانی، مشاوره، تنظیم برنامه های واکسیناسیون و ...
 • بازاریابی و فروش
  بازاریابی و فروش شرکت مهرگان نوند با داشتن امکاناتی از قبیل کادر تخصصی در امور بازرایابی و فروش و زیر ساخت های لازم جهت توزیع یکپارچه دارو، واکسن و مواد بیولوژیک و ملزومات مورد نیاز این صنعت نسبت به توزیع و پخش اقلام فوق براساس قوانین مصوب دامپزشکی در سطح استان مازندران فعالیت می نماید.
 • توزیع معتبر ترین برند ها
  توزیع معتبر ترین برند ها شرکت مهرگان نوند با دریافت نمایندگی رسمی توزیع و فروش محصولات معتبر ترین برندهای صنعت دامپزشکی در استان مازندران مفتخر است که در خدمت این صنعت می باشد

حمل و نقل و توزیع

دارو و محصولات بیولوژیک دام و طیور در سراسر استان مازندران

مجهز به انبار و سرد خانه

با تکنولوژی روز و تجهیزات پیشرفته و کارشناسان فنی متخصص

نمایندگی رسمی فروش

محصولات شرکت های معتبر تولید فرآورده های بیولوژیک دام و طیور

درباره ما

 شرکت مهرگان نوند به صورت رسمی در سال 1378 با بهره گیری تعدادی از کارشناسان و متخصصان کارآمد صنعت دام و طیور کشور فعالیت خود را در دو بخش فروش و خدمات فنی- تخصصی در این صنعت  آغاز نمود

بیشتر بدانید...

آشنايي با سگ ژرمن شپرد (German Sheperd)
 
در بين سگهاي قديمي گله و مزارع و همچنين از جمله ملازمان و همراهان انسان طي قرن هاي گذشته سگهاي ژرمن شپرد توسعه بسيار زيادي يافته اند. اين نژاد توانست که از سال 1914از آلمان به بسياري از نقاط جهان انتقال يابد و با ايجاد کلوپهاي مختلف در سراسر جهان در نگهداري از آن اهتمام زيادي ورزيده گردد.
ژرمن شپرد در تمام ايام بدليل رفتار و ساختار بدني ممتازش در بين ساير نژادها مورد انتخاب قرار گرفته است و حتي ويژگيهاي دفاعي و تربيت هاي اختصاصي آن نيز به معرض قضاوت گذارده مي شود.
اولين وشايد مهمترين ويژگي در اين سگ رفتارهاي اشرافي،شهامت وتوانايي آموختن رفتارها و فعاليت هاي اختصاصي است . رفتارهاي اين سگ حاکي از ثبات،وقار،عدم تحريک پذيري و کنترل مناسب بر اعصاب است .به دليل فعاليت گله باني از تفنگ وتهاجم ترسي نداردو با وقار لازم مسئوليت نگهباني اعم از نگهباني از حيوان يا انسان را به خوبي انجام مي دهد .عملکرد آن به عنوان يک سگ پليس و بهره گيري از شامه قوي تربيت آن را در اين راستا ميسر ساخته است .در هدايت وراهنمايي افراد نابينا اين سگ هوشياري و قدرت تميز خود را به همراه کيفيت مشاهدات و صبر وبردباري به معرض قضاوت مي گذارد.
همين اعمال وکردار است که سگهاي ژرمن شپرد را در سراسر جهان مطرح کرده و از آن به عنوان يک سگ خانگي ،سگ محافظ،و حتي يک دوست ،مراقبت ونگهداري به عمل مي آيد.ژرمن شپرد يک جنگجوي پر سر وصدا نيست بلکه سگ بي باکي است که در صورت نياز به يک سگ مهاجم هشدار دهنده و تنبيه کننده مبدل مي شود.ارتباط اين سگ با انسان سطحي نبوده بلکه دوستي آن به نحوي است که با ايجاد آن تا پايان عمرباقي خواهد ماند.
از جنبه بدني سگهاي ژرمن شپرد به حدي از توانايي رسيده اند که قادر به انجام هر کاري هستند . اين سگ عمومأ داراي جثه متوسطي است و وزن آن در حدي است که به خوبي مي تواند عملکرد گله باني يا سگ پليس را انجام دهد.
اساسأ ساختار بدني در اين سگ به نحوي اصلاح شده است که قدرت خاصيت ارتجاعي و طول گامها را افزايش دهد . بهترين ژرمن شپرد سگي است که بتواند حداکثر مسافات را با حداقل انرژي بدود . تعادل و هماهنگي گامها به گونه اي است که به نظر مي رسد سگ بدون هيچ تلاش مشهودي به سمت جلو سر مي خورد. در بررسي حالات اين سگ گويي نيرومندي و نجابت ،قدرت و چالاکي به صورت توام وجود دارد.
ظاهر کلي:اولين ويژگي در مورد يک ژرمن شپرد خوب قدرت ، چالکي ،عضلات مناسب وهوشياري است .دستها وپاها در تعادل و هماهنگي با يکديگرند. طول بدن بيشتر از بلندي آن است . بدن عميق بوده و زواياي آن بيشتر به منحني شباهت دارد و ويژگيهاي  ثانويه جنسي در اين نژاد بسيار چشمگير و بارز هستند.
رنگ:رنگ در سگهاي ژرمن شپرد متفاوت است و تقريبأ اکثر رنگها قابل قبول هستند . با  اين وجود رنگهاي خيلي کم رنگ و پريده و يا سفيذ يکدست قابل قبول نمي باشد.
اندازه:مناسب ترين ارتفاع در مورد سگهاي نر در بالاترين قسمت شانه 65-60 سانتي متر و در سگهاي ماده 60-55 سانتي متر است .طول بدن ژرمن شپرد بيش از ارتفاع آن است  و اين نسبت در بهترين حالت 5/8 به 10 است.