image ما را دنبال کنیددر 

به وب سایت شرکت مهرگان نوند خوش آمدید

 • مشاوره نظارت و اجرا
  مشاوره نظارت و اجرا مشاوره نظارت و اجرا و تهیه طرح و نقشه و محاسبات مربوط به احداث واحدهای پرورش دام و طیور در سطح کشور.
 • خدمات تخصصی دامپزشکی
  خدمات تخصصی دامپزشکی خدمات ویژه تخصصی شامل: ارائه خدمات توسط متخصصین دامپزشکی و دامپروری در زمینه برنامه های درمانی، مشاوره، تنظیم برنامه های واکسیناسیون و ...
 • بازاریابی و فروش
  بازاریابی و فروش شرکت مهرگان نوند با داشتن امکاناتی از قبیل کادر تخصصی در امور بازرایابی و فروش و زیر ساخت های لازم جهت توزیع یکپارچه دارو، واکسن و مواد بیولوژیک و ملزومات مورد نیاز این صنعت نسبت به توزیع و پخش اقلام فوق براساس قوانین مصوب دامپزشکی در سطح استان مازندران فعالیت می نماید.
 • توزیع معتبر ترین برند ها
  توزیع معتبر ترین برند ها شرکت مهرگان نوند با دریافت نمایندگی رسمی توزیع و فروش محصولات معتبر ترین برندهای صنعت دامپزشکی در استان مازندران مفتخر است که در خدمت این صنعت می باشد

حمل و نقل و توزیع

دارو و محصولات بیولوژیک دام و طیور در سراسر استان مازندران

مجهز به انبار و سرد خانه

با تکنولوژی روز و تجهیزات پیشرفته و کارشناسان فنی متخصص

نمایندگی رسمی فروش

محصولات شرکت های معتبر تولید فرآورده های بیولوژیک دام و طیور

درباره ما

 شرکت مهرگان نوند به صورت رسمی در سال 1378 با بهره گیری تعدادی از کارشناسان و متخصصان کارآمد صنعت دام و طیور کشور فعالیت خود را در دو بخش فروش و خدمات فنی- تخصصی در این صنعت  آغاز نمود

بیشتر بدانید...

توليد ويتامين k3 با فناوري نانو توسط محققين کشور
ليلا لطفي، مجري طرح «نانو ويتامين K3 جهت استفاده در مدل حيواني» گفت: صنعت کشاورزي از جمله مهم ترين عرصه هاي تعيين کننده استقلال و پيشرفت يک کشور است که استفاده از دستاوردهاي فناوري نانو منافع زيادي را متوجه آن خواهد کرد.
وي افزود: توليدات با کارايي بالا، کيفيت در خور و قيمت مناسب از جمله عوامل  مهم براي رقابت پذيري در اين صنعت است.
لطفي با بيان اينکه ما از نظر توليد کل ويتامين ها به واردات وابسته هستيم و در داخل کشور توليد نداريم، عنوان کرد: به همين دليل درصدد شديم تا با نانو کردن ذرات ويتامين K  واردات ويتامين ها را محدود کنيم و به نوعي باعث کاهش مصرف اين نوع ويتامين شويم.
به گفته لطفي، طبق بررسي ما ويتامين K  در هيچ جاي دنيا به صورت نانو توليد نشده  که اين موضوع مي تواند راهي براي صادرات اين ويتامين باز کند.
وي با بيان اينکه ويتامين K از ويتامين هاي محلول در چربي است  که نقش اساسي براي انسان و حيوان دارد، اظهار داشت:  اين ويتامين سه شکل مختلف دارد که اولين نوع آن از گياهان و دومين نوع توسط باکتري ها توليد مي شود.
وي با اشاره به سومين نوع ويتامين K افزود: 3 K که به صورت مصنوعي توليد مي شود در دارو سازي و مکمل سازي مورد استفاده قرار مي گيرد. اين ويتامين براي انعقاد خون معروف شده و نقش مهمي در بدن ايفا مي کند.
به گفته لطفي، استحکام استخوان و حفظ ساختار پوست از ويژگي هاي برتر اين ويتامين به شمار مي رود.
وي با بيان اينکه اين ويتامين مهم به شمار مي رود چراکه در مراحل ساخت استخوان بدن به ويتامين K نياز است، گفت: ويتامين K مي تواند ازجمع شدن خون در زير پوست جلوگيري کند. ميزان مصرف اين ويتامين در مقياس نانو کمتر از مقياس هاي ديگر است که اين يک مزيت  استفاده از اين ويتامين به شمار مي رود.
اين محقق اظهار داشت: با استفاده از اين ويتامين در حيواناتي همچون جوجه، مي توان فهميد که اينها از استحکام استخواني بالايي برخوردار خواهند بود و ساختار پوستي آنها بهتر از جوجه هايي است که از اين ويتامين در شکل هايي به غير از نانويي استفاده کرده اند. در نهايت اين جوجه ها بازار پسند تر هستند.
وي افزود: استفاده از اين ذرات به عنوان منبع تامين کننده اين ويتامين در خوراک جوجه هاي گوشتي، موجب افزايش زيست فراهمي، جذب 145 درصدي ويتامين و افزايش معنا دار استحکام استخوان در اين جوجه ها مي شود.
وي گفت: اين  نانو ويتامين در مکمل سازي خوراک دام  و داروسازي کاربرد دارد./
 منبع:خبرگزاري مهر