image ما را دنبال کنیددر 

به وب سایت شرکت مهرگان نوند خوش آمدید

 • مشاوره نظارت و اجرا
  مشاوره نظارت و اجرا مشاوره نظارت و اجرا و تهیه طرح و نقشه و محاسبات مربوط به احداث واحدهای پرورش دام و طیور در سطح کشور.
 • خدمات تخصصی دامپزشکی
  خدمات تخصصی دامپزشکی خدمات ویژه تخصصی شامل: ارائه خدمات توسط متخصصین دامپزشکی و دامپروری در زمینه برنامه های درمانی، مشاوره، تنظیم برنامه های واکسیناسیون و ...
 • بازاریابی و فروش
  بازاریابی و فروش شرکت مهرگان نوند با داشتن امکاناتی از قبیل کادر تخصصی در امور بازرایابی و فروش و زیر ساخت های لازم جهت توزیع یکپارچه دارو، واکسن و مواد بیولوژیک و ملزومات مورد نیاز این صنعت نسبت به توزیع و پخش اقلام فوق براساس قوانین مصوب دامپزشکی در سطح استان مازندران فعالیت می نماید.
 • توزیع معتبر ترین برند ها
  توزیع معتبر ترین برند ها شرکت مهرگان نوند با دریافت نمایندگی رسمی توزیع و فروش محصولات معتبر ترین برندهای صنعت دامپزشکی در استان مازندران مفتخر است که در خدمت این صنعت می باشد

حمل و نقل و توزیع

دارو و محصولات بیولوژیک دام و طیور در سراسر استان مازندران

مجهز به انبار و سرد خانه

با تکنولوژی روز و تجهیزات پیشرفته و کارشناسان فنی متخصص

نمایندگی رسمی فروش

محصولات شرکت های معتبر تولید فرآورده های بیولوژیک دام و طیور

درباره ما

 شرکت مهرگان نوند به صورت رسمی در سال 1378 با بهره گیری تعدادی از کارشناسان و متخصصان کارآمد صنعت دام و طیور کشور فعالیت خود را در دو بخش فروش و خدمات فنی- تخصصی در این صنعت  آغاز نمود

بیشتر بدانید...

ساخت دستگاه روسيتک شبيه‌ساز شکمبه توسط دانشجوي دانشگاه رازي کرمانشاه)

دستگاه روسيتک اولين بار در ايران طراحي و ساخته شده و مشابه خارجي آن به ايران وارد نشده است.
به گزارش خبرگزاري دانشجو، دانشجوي مخترع دانشگاه رازي کرمانشاه موفق به ساخت دستگاه روسيتک يا دستگاه شبيه ساز شده شکمبه شد.
اين دستگاه اولين بار در ايران طراحي و ساخته شده و مشابه خارجي آن به ايران وارد نشده است.
دانشجوي دکتري تغذيه دام از گروه علوم دامي دانشگاه رازي گفت :اين دستگاه علاوه بر اينکه امکان مطالعه ي کليه ي فراسنجه هاي تخمير و تحقيقات ميکروبيولوژي را در حيوانات زنده و ديگر مدل هاي شکمبه مصنوعي صورت مي گيرد، ميسر مي سازد.
اين دانشجو تصريح کرد: امکان مطالعه ي تجزيه پذيري يک خوراک يا اجزاي آن مشابه با آنچه که در حيوانات فيستوله گذاري شده صورت مي گيرد با استفاده از روش کيسه گذاري را نيز عملي مي کند.
وي همچنين افزود: اين دستگاه داراي هشت مخزن تخمير بوده که شرايط فيزيولوژيکي مشابه آنچه که در حيوانات نشخوارکننده وجود دارد، از قبيل دما، اسيديته، محيط بي هوازي، جريان بزاق مصنوعي و جابه جايي مواد خوراکي جهت نگهداري و رشد ميکروارگانيسم ها را فراهم مي کند.
ناصري با اشاره حمايت اساتيد دانشکده بيان کرد: اين دستگاه تحت راهنمايي آقاي پروفسور فرخ کفيل زاده و با همکاري آقاي دکتر حسين جهاني عزيز آبادي طراحي و ساخته شده و در حال حاضر مورد استفاده و بهره برداري قرار دارد.