image ما را دنبال کنیددر 

به وب سایت شرکت مهرگان نوند خوش آمدید

 • مشاوره نظارت و اجرا
  مشاوره نظارت و اجرا مشاوره نظارت و اجرا و تهیه طرح و نقشه و محاسبات مربوط به احداث واحدهای پرورش دام و طیور در سطح کشور.
 • خدمات تخصصی دامپزشکی
  خدمات تخصصی دامپزشکی خدمات ویژه تخصصی شامل: ارائه خدمات توسط متخصصین دامپزشکی و دامپروری در زمینه برنامه های درمانی، مشاوره، تنظیم برنامه های واکسیناسیون و ...
 • بازاریابی و فروش
  بازاریابی و فروش شرکت مهرگان نوند با داشتن امکاناتی از قبیل کادر تخصصی در امور بازرایابی و فروش و زیر ساخت های لازم جهت توزیع یکپارچه دارو، واکسن و مواد بیولوژیک و ملزومات مورد نیاز این صنعت نسبت به توزیع و پخش اقلام فوق براساس قوانین مصوب دامپزشکی در سطح استان مازندران فعالیت می نماید.
 • توزیع معتبر ترین برند ها
  توزیع معتبر ترین برند ها شرکت مهرگان نوند با دریافت نمایندگی رسمی توزیع و فروش محصولات معتبر ترین برندهای صنعت دامپزشکی در استان مازندران مفتخر است که در خدمت این صنعت می باشد

حمل و نقل و توزیع

دارو و محصولات بیولوژیک دام و طیور در سراسر استان مازندران

مجهز به انبار و سرد خانه

با تکنولوژی روز و تجهیزات پیشرفته و کارشناسان فنی متخصص

نمایندگی رسمی فروش

محصولات شرکت های معتبر تولید فرآورده های بیولوژیک دام و طیور

درباره ما

 شرکت مهرگان نوند به صورت رسمی در سال 1378 با بهره گیری تعدادی از کارشناسان و متخصصان کارآمد صنعت دام و طیور کشور فعالیت خود را در دو بخش فروش و خدمات فنی- تخصصی در این صنعت  آغاز نمود

بیشتر بدانید...

ادعاي جراح ايتاليايي مبني بر انجام پيوند سر !
سرجيو کاناورو از گروه مدلاسيون عصبي پيشرفته تورين در ايتاليا ابتدا در سال 2013 به فکر اين عمل جراحي افتاد. وي سپس در ماه سپتامبر 2015از يک داوطلب جوان براي اين عمل خبر داد.
والري اسپيريدونوف 30 ساله از يک شرايط ژنتيکي از بين برنده عضلات موسوم به بيماري وردنيگ هوفمان رنج مي‌برد.
براي اين عمل جراحي خوفناک، بدن اسپيريدونوف و اهداکننده او بايد تا دماي بسيار پايين سرد شده و سپس گردن و نخاع با يک چاقوي بسيار تيز به منظور کاهش آسيب به بافت‌ها بريده شود.
سر اسپيريدونوف پس از شست‌وشو با ماده‌اي شيميايي موسوم به گليکول پلي‌اتيلين که فشار سلول عصبي را حفظ مي‌کند، بر روي بدن اهداکننده گذاشته مي‌شود.
کاناورو مدعي است از شيوه‌هاي ديگر مانند تحريک نخاع و بهره‌گيري از دستگاه فشار منفي براي ايجاد خلاء به منظور تشويق عصب سر براي اتصال به عصبهاي درون نخاع اهداکننده در جهت ارتقاي بهبودي استفاده خواهد کرد.
در کل اين فرآيند، بيمار در حالت کماي ناشي از دارو براي چهار ماه باقي خواهد ماند تا ترميم انجام شود.
کاناورو براي نمايش امکان‌پذير بودن اين فرآيند، آن را بر روي اجساد، موش‌ها و يک ميمون انجام داده است. وي مدعي است در عمل جراحي ميمون، سر تا منفي 15درجه سانتيگراد سرد شده و اين که حيوان بدون آسيب عصبي زنده مانده است. البته اين ميمون 20 ساعت بعد به دلايل اخلاقي کشته شد.
تاکنون هيچ يک از کارهاي کاناورو از جمله جراحي وي بر روي موش‌ها و ميمون در مجلات ثبت نشده است.
وي از اقدام براي چاپ هفت مقاله در مجلات Surgery و CNS Neuroscience & Therapeutics در چند ماه آينده خبر داده است.
کاناورو که قصد دارد نخستين پيوند سر انسان را در سال 2017 عملي سازد، مدعي است که اين کار را براي کمک به افراد کاملا معلول ادامه خواهد داد./